Ekonomik Paket Dini Düğün

Ekonomik Paket Dini Düğün Organizasyon Program Akışı

Düğün Genel Sunumları

Makamlı Kuran Tilaveti

Günün Anlamına Kısa Sohbet

İlahi Grubu ( Bilgisayardan alt yapı üzerine Solist )

2 kişilik Semazen Ekibi

Gelin Damat Giriş Müzikleri Ayarlanması

Organizasyon Genel Planlama ve Uygulaması

Dini Düğün Organizasyon Kapanış Duası.

Dini Düğün

Dini Düğün Organizasyonu  arzu ettiğiniz ve yapmak istediğiniz İslami düğün organizasyonları profesyonel hizmet ile sizler için planlayarak hayalleriniz olan Dini düğün günü için  sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

 

Dini Düğün

Dini Düğün Organizasyonu  Kur-an’ı  Kerim Tilaveti Sohbet ve  Tasavvuf sanatçılarının ilahiler eşliğinde Dini düğün organizasyonu  unutulmaz bir an olması için İşinin uzmanı kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

bütçenizi sarsmadan  uygun fiyatlı Dini düğün organizasyon hizmetleri ile yanınızdayız.

Hatıra Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimizin Dini Düğün Organizasyonu  yaptıkları en değerli zamanınızı unutulmaz bir an olması için alanında uzman ve profesyonel İlahi sanatçılarımız ile hizmet sunuyoruz. Dini düğün organizasyonu Kalitenin adresine bekliyoruz.

Dini düğün

İslami düğün organizasyonu çeşitli organizasyon firmaları farklı farklı İslami düğün örnekleri ile karşımıza çıkmaktadır. bunlar arasından en iyisi en kaliteli hizmet sunanı bulmakta zorlaşıyor.

ilahili düğünler nasıl olur? Mevlit düğün organizasyon nasıl olmalı? Gibi birçok soru geliyor aklımıza bu sebepten sade anlaşılır paketler hazırladık. Sizlerin kafasını karıştırmadan Dini düğün organizasyon paketi bulmanıza yardımcı oluyoruz. İslami düğün organizasyonu fiyatları uygun tutarak bütçenizi sarsmadan sizlere hizmet veriyoruz.

semazen kiralama

DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYON’DA NELER VARDIR

 • Sunucular
 • İlahi Sanatçıları
 • Semazen grubu
 • İlahi Grubu
 • Tasavvuf Müziği
 • Tasavvuf Grubu
 • Hocalarımız
 • Mehter Takımı
 • Mehter marşları
 • Animatör ekibi
 • Palyaço
 • Mekan Süslemesi
 • Masa Sandalye Kiralama
 • Masa Sandalye Giydirme
 • Gelin yolu
 • Nikah Masası
 • Kamera Çekimi
 • Fotoğraf Çekimi

dini düğün organizasyonu istanbul

Evleneceğiniz için heyecanlısınız, aklınızda hep o büyük gün var. Peki bir Dini Düğün Organizasyonu Nasıl yapılmalı.

Ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor? Gelecek Organizasyon Ekibi Bu İşe Hakimmi?

Dini Düğün Organizasyon kampanyalardan yararlanmak bunlardan Yararlanırken Düğünü Berbat Etmeyecek Organizasyon Şirketi İle Çalışmak Gerekli.

Tüm Bunların Işığında Bizler Hatıra Organizasyon Güvencesi

Altında Olan www.dini-dugun.org Olarak Size Sorunsuz Bir Dini Düğün Organizasyonu Yapabileceğimizi Belirtmek İsteriz.

Dini Düğün Önemi

Dini Düğün Önemi hakkında ayetler ve hadislerle sizi bilgilendirmek istedik.

 “Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takva sahiplerine önder kıl” 

( Furkan 15/ 74)

 Duası ve Allah’ın emri, peygamberin kavliyle bir kıza talip olunması ; biz İslamı din olarak kabul ettik, Rabbimiz ne derse o şekilde davranmayı kendimize şiar edindik, kim ne derse desin bizim için Rabbimiz’in rızası önemli demek olduğunu dile getirmektir.

Temeli sağlam atılmayan binaların yıkılması ne kadar kolaysa,  dine ve fıtrata uygun olmayan evliliklerin yıkılması da o kadar kolaydır. Hayırla başlayan her iş hayırla devam eder, şerle başlayan her iş düzeltmedikçe  şerle devam eder. Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenmişse diğerleri de yanlış devam edecektir.

 

Dini Düğün Önemi

 

“Sizden bekar olanları evlendirin”

(Nur 24/32)

Cenab-ı Hak emri ile bizlere bir görev yüklemiş ve bunun yapılması içinde teşvikte bulunmuştur. Dünyanın küreselleştiği, bir köy hükmünde olduğu, birbirlerine yakın ama tanımadıkları bir ortamda gençler evlenememektedir.

 

“Kim iyi işte aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir.”

(Nisa 4/85)

 

Müslüman bir ailenin oluşması, Müslüman bir toplumun oluşmasına vesiledir. Bundan dolayı; Müslüman gençleri tespit etmek, bunları tanıştırmak, evlenmelerine yardımcı olmak, nikahı kolaylaştırmak, maddi yardımda bulunmak, aralarında çıkabilecek anlaşmazlıklarda Kur’an ve sünnete müracaat etmelerini sağlamak gayretinde olmak şüphesiz iyilikte çığır açmak olacaktır.

 

Dini Düğün Önemi

 

 

Düğünün amacı evililiği halka duyurmaktır. NitekimPeygamber Efendimiz ;

“Evliliğin alameti nikahın ilan edilmesidir.”

(Nesai, Nikah, 72)

buyurmuştur.

 

Resulullah  Efendimiz;

“ Evlenmenin en hayırlısı, en kolay ve külfetsiz olandır.”
( Ebu Davud Nikah:32 ,İbn Mâce, Sünen,Nikâh, 25 )

buyururken bize bir yol haritası çizmiştir.

 

Dini Düğün Önemi

 

 

“Nikahı ilan edin, onu mescitlerde yapın, üzerine de def vurun.” (Tirmizî, Sünen, Nikâh, 6)

 

“Bu evlenme işini (halka) duyurunuz ve bunun için def çalınız.” ( İbn Mâce, Sünen, Nikâh, 20)

 

“Nikahta haramla helali ayıran fark, def ve sestir.”(Tirmizî, Sünen, Nikâh, 6, Nesaî, Sünen, Nikâh, 72, İbn Mâce, Sünen, Nikâh, 20)

 

İslam da evliliğin meşruiyet kazanması iki şahit ve nikah aktinin yanında özel bir merasim olmamakla beraber  gayri meşru birleşmelerden ayırma gereği hukuki birleşmeyi herkese duyurmak ve nikahta helal ve haram arasındaki işaretin def ve ses (müzik) olduğu da hadislerde belirtilmiştir.

 

“Nikahı açıkça yapınız, Ve bu esnada def çalınız.“ ( İbn Mâce, Sünen, Nikâh, 20;Tirmizî, Sünen, Nikâh, 6)

 

Dini düğün organizasyonu paketlerimizi görmek için tıklayınız.

 

Hatıra Organizasyon®

 

Hakkımızda

Hakkımızda

dini-dugun.org

Hafızalarda kalan en güzel hatıralar için Hatıra Organizasyon

2001 yılında yeni iletişim aracı olarak kullanılan internet üzerinden sizlere ulaşan Hatıra Organizasyon, müşterilerine Düğün, Sünnet, Piknik, Açılış, Kına, Nişan, Dini Düğün Organizasyonu vb. hizmetleri vermek ilkesiyle yola çıkmıştır. dini-dugun.org geçen 17 yıllık süreçte İstanbul başta olmak üzere yakın şehirlerde bu işi en iyi yapan firmalardan biri olmayı başarmıştır. İşinde uzman kadromuz ile bundan sonrada en iyi olma iddiamızı sürdürüyoruz.

 

 “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Düğün, Sünnet, Piknik, Açılış, Kına, Nişan, Dini Düğün Organizasyonları ve birçok alanda ihtiyaç duyulduğunda Sıfır Sorun İlkesi ile çalışmaya devam ediyoruz bu konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

 

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

  Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın bu işte çeşitli birçok sorunla karşılaşıyor. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzdende Dini Düğün Organizasyonu  hizmeti  verirken bahaneler değil çözümler üretiyoruz.

 

Elbette dini-dugun.org ‘u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.